Kodėl būtent delninukė?

Nuo mažumos stebėjau mamą ir galvojau, kad ji iš kažkur atsirado tokio amžiaus, kokią aš matau, o neaugo kaip aš. Tuo laiku nesuvokiau, kad iš manęs, mergikės, užaugs moteris. Ir užaugau :) Ir kaip gera ja būti!

Skaityti toliau

Kai vakaras ryškus ir delninukė raudona

raudona delninukė ir raudoni bateliai

Kai vakaras ryškus ir delninukė raudona. Tikrai nepranyksite vakaro arba renginio metu.

Jus pastebės. Ji derinsis su jūsų turimais juodais, baltais ir raudonais bateliais. Jūs pasiruošusi eiti raudonu kilimu. Raudonos spalvos delninukė suteiks subtilumo, elegancijos ir seksualumo.

Skaityti toliau

Pagrindinės spalvų derinimo schemos ir taisyklės

Spalvų derinimo paletė
Teisingas spalvų suderinimas yra nepaprastai svarbus, siekiant atrodyti nepriekaištingai. Tačiau! Noriu pabrėžti, kad žemiau minimas spalvų derinimo principas liečia ne tik drabužius. Tai liečia kiekvieną daiktą, kuris turi spalvą. Tiek interjere, tiek mene, tiek madoje.

Skaityti toliau

Reikia rankinės per petį?

Ar gali maža rankinė būti nešiojama ant peties? Tikrai taip. Dauguma mūsų delninukių yra su grandinėle arba dirželiu per petį.

Skaityti toliau

Mano unikaliai dekoruotų delninių rinkinukas

Dalinuosi savo rankmis dekoruotų delninukių nuotraukomis. Kiekvienas papuošalas sugalvotas, išjaustas, išmylėtas ir unikalus. Dalis jau turi savo šeimininkes, dalis jų turės vėliau. Įsigijusios unikalią delninę, tikrai RIZIKUOJATE nelikti nepastebėta :) Norite užsisakyti individualiai, parenkant delninę ir spalvinę gamą, susisiekite su manimi.

Skaityti toliau

Kas yra Eko oda? Keturi atsakymai.

Žinodama visą žalą, kurią sukelia žmogus gamtai, kol prekė yra pagaminama iš natūralios odos, mielai renkuosi eko odos dirbinius. Tame tarpe ir savo delnines.

Ar jums niekada nekilo klausimas kas yra eko oda, kodėl ji naudojama?

Skaityti toliau